Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

Interiérové zabudovateľné svietidlá  Počet produktov v kategórii: 96

Subcategories

 • LED panel
  LED panel

  Úcel použitia:
  LED svietidlo je urcené na osvetlenie interiérových priestorov, je skvelým úsporným riešením pre osvetlenie spolocenských miestností, kancelárskych priestorov, chodieb, vstupných hál. Je dostupné v stropnom a závesnom prevedení.

  Technický popis:
  Teleso svietidla je vyrobené z hliníkového profilu. Optická cast je z opálového difúzora, ktorým sa zabezpecí optimálne rozptýlenie svetla. LED PANEL je vyrobený s použitím moderných LED technológií a je plošne osadený SMD LED cipmi.

  Technické parametre:
  Napájacie napätie: 230V, 50Hz
  Predradník: elektronický
  Krytie: IP 20
  Trieda ochrany: II.

  Inštalácia a montáž:
  Svietidlo je urcené na inštaláciu do stropného podhladu 600x600mm alebo na záves. Súcastou balenia svietidla je LED driver, ktorý sa jednoducho pripája pomocou konektoru.

 • MCL
  MCL

  Úcel použitia:
  Svietidlá sú urcené pre osvetlenie interiérových priestorov ako sú kancelárske priestory, reprezentatívne miestnosti, recepcné a verejné priestory, obchodné domy, domy módy a špeci+cké priestory. Svietidlá sú riešené pre zabudovanie do stropných podhladov.

  Technický popis:
  Teleso svietidla je vyrobené z ocelového plechu povrchovo upravené bielou farbou, technológiou práškového nanášania. V telese sú umiestnené elektrické komponenty /elektronický predradník, pripojovacia svorkovnica 2,5mm2, objímky žiariviek/. Svetelnocinnú cast tvorí parabolická mriežka BW,
  semiparabolická mriežka TW, prizmatický kryt DP, opálový kryt DL, hliníková stromceková mriežka TS, biela lakovaná mriežka SV.

  Technické parametre:
  Napájacie napätie: 230V/50Hz
  Predradník: elektronický
  Krytie: IP 20
  Trieda ochrany: I.

  Inštalácia a montáž:
  Odnímeme mriežku alebo kryt. Svietidlo vložíme do kazetového alebo sádrokartónového stropu. Pri upevnovaní svietidla zospodu použijeme sadu 4 držiakov k pripevneniu. Pred upevnením vsunieme cez vstupný otvor pripojovacie vodice a zapojíme ich do svorkovnice. Vložíme svetelné zdroje a nasadíme
  mriežku zatlacením do pracovnej polohy. Svietidlo je pripravené na prevádzku.

Interiérové zabudovateľné svietidlá