Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

Interiérové zabudovateľné svietidlá  Počet produktov v kategórii: 96

Subcategories

 • LED panel
  LED panel

  Úcel použitia:
  LED svietidlo je urcené na osvetlenie interiérových priestorov, je skvelým úsporným riešením pre osvetlenie spolocenských miestností, kancelárskych priestorov, chodieb, vstupných hál. Je dostupné v stropnom a závesnom prevedení.

  Technický popis:
  Teleso svietidla je vyrobené z hliníkového profilu. Optická cast je z opálového difúzora, ktorým sa zabezpecí optimálne rozptýlenie svetla. LED PANEL je vyrobený s použitím moderných LED technológií a je plošne osadený SMD LED cipmi.

  Technické parametre:
  Napájacie napätie: 230V, 50Hz
  Predradník: elektronický
  Krytie: IP 20
  Trieda ochrany: II.

  Inštalácia a montáž:
  Svietidlo je urcené na inštaláciu do stropného podhladu 600x600mm alebo na záves. Súcastou balenia svietidla je LED driver, ktorý sa jednoducho pripája pomocou konektoru.

 • MCL
  MCL

  Úcel použitia:
  Svietidlá sú urcené pre osvetlenie interiérových priestorov ako sú kancelárske priestory, reprezentatívne miestnosti, recepcné a verejné priestory, obchodné domy, domy módy a špeci+cké priestory. Svietidlá sú riešené pre zabudovanie do stropných podhladov.

  Technický popis:
  Teleso svietidla je vyrobené z ocelového plechu povrchovo upravené bielou farbou, technológiou práškového nanášania. V telese sú umiestnené elektrické komponenty /elektronický predradník, pripojovacia svorkovnica 2,5mm2, objímky žiariviek/. Svetelnocinnú cast tvorí parabolická mriežka BW,
  semiparabolická mriežka TW, prizmatický kryt DP, opálový kryt DL, hliníková stromceková mriežka TS, biela lakovaná mriežka SV.

  Technické parametre:
  Napájacie napätie: 230V/50Hz
  Predradník: elektronický
  Krytie: IP 20
  Trieda ochrany: I.

  Inštalácia a montáž:
  Odnímeme mriežku alebo kryt. Svietidlo vložíme do kazetového alebo sádrokartónového stropu. Pri upevnovaní svietidla zospodu použijeme sadu 4 držiakov k pripevneniu. Pred upevnením vsunieme cez vstupný otvor pripojovacie vodice a zapojíme ich do svorkovnice. Vložíme svetelné zdroje a nasadíme
  mriežku zatlacením do pracovnej polohy. Svietidlo je pripravené na prevádzku.

 • NINA
  NINA

  Účel použitia:

  Svietidlo NINA LED je určené pre osvetlenie interiérových priestorov s požiadavkami na netradičné dizajnové riešenie. Sú to rôzne spoločenské priestory, reprezentatívne miestnosti, konferenčné miestnosti, obchodné domy, domy módy, špecifické priestory.

  Technický popis:

  Teleso svietidla je vyrobené z oceľového plechu, povrchovo upravené lakovaním. Svietidlo sa montuje na objednávku s farebným krytom po bokoch a motívom na pieskovanom skle.

  Technické parametre:

  Napájacie napätie: 230V/50Hz

  Predradník: elektronický

  Krytie: IP

  Trieda ochrany: I.

  Inštalácia a montáž:

  Svietidlo vložíme do kazetového stropu. Pred pripevnením privedieme cez vstupný otvor pripojovacie vodiče. Po mechanickom pripevnení svietidla zapojíme prívodné vodiče do pripojovacej svorkovnice. Svietidlo je pripravené na prevádzku.

 • ORIS
  ORIS

  Ucel použitia:

  Svietidlo ORIS LED je tipu downlight a je vhodne na interiérové aplikácie vyžadujúce praktické a úcinné osvetlenie s malou spotrebou energie. Používa sa na osvetlovanie bytových a kancelárskych priestorov, v hoteloch a spolocenských priestoroch.

  Technicky popis:

  Teleso svietidla je z polykarbonátu dostupné v bielej farbe. Svetlo cinnú cast tvorí opálový difúzor , ktorý je vložený a upevnenýv polykarbonátovom telese svietidla. Svietidlo je vo variante zabudovatelné alebo prisadené. Na upevnenie teleso obsahuje držiak alebo pri zabudovanej variante pružiny.

  Technické parametre :

  Napájacie napätie: 230V/50Hz

  Predradník: transformátor

  Krytie: IP 20 / IP54

  Trieda ochrany: I.

  Inštalácia a montáž:

  Samotné svietidlo je vhodné na montáž na strop a stenu a to prisadené alebo zapustené. Pred montážou je potrebné odpojit sietová napájanie – transformátor. Do vyvrtaných otvorov priskrutkovat držiak. Zapojit napájací zdroj a pripevnit svietidlo do držiaka po oboch stranách.