Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

Stanovy Klubu AMI

V záujme systematického prístupu k tým partnerom spoločnosti AMI, ktorých kontakt je pravidelný a obojstranne prospešný je zriadený Klub AMI. Základné pravidlá členstva v Klube AMI sú nasledovné:

1. Členom sa môže stať iba PO alebo FO, ktorej sa táto možnosť poskytne po schválení vo vedení spoločnosti AMI Nové Zámky a ktorá túto možnosť prijme a potvrdí vyplnením registračného formulára.

2. Členstvo v Klube AMI je bezplatné.

3. Každý člen Klubu AMI má pridelené osobné číslo a prístupový kód, pod ktorým sa môže prihlásiť pri vstupe do podstránky Klub AMI - na webovej stránkehttp://www.ami.sk/ .

4. Každý člen Klubu AMI ma automaticky zabezpečený prístup na každé podujatie, ktoré spoločnosť AMI pripravuje v rámci marketingových aktivít (AMI za Vami, výstavy, Garden párty, Ples AMI, ...) s výnimkou zahraničných zájazdov, pretože tieto sú limitované prepravnými a ubytovacími kapacitami. O príprave týchto zájazdov však je každý člen Klubu informovaný v dostatočnom časovom predstihu, aby sa mohol na akciu tiež prihlásiť.

5. Za aktivity rôzneho druhu (nákup, alebo sprostredkovanie predaja tovaru AMI, spolupráca formou spracovania projektu s využitím svietidiel AMI, odborná spolupráca pri príprave akcií AMI, ...) budú jednotlivým členom prideľované klubové body. Z týchto bodov sa bude čerpať pri účasti na vybraných akciách klubu. Na výšku konta sa bude prihliadať v prípadoch, kedy bude potrebné vykonávať výber spomedzi väčšieho počtu prihlásených, než aké budú reálne možnosti.