Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

Samoučiace sa ACTIVEAHEAD® riadenie osvetlenia (2. generácia)

HELVAR ACTIVEAHEAD® je skutočne inteligentné a škálovateľné riešenie bezdrôtového riadenia osvetlenia. Jeho jedinečné možnosti samoučenia poskytujú maximálnu efektivitu pri nastavovaní a prevádzke. ACTIVEAHEAD® sa bude neustále učiť a generovať poznatky, maximalizovať pozitívny vplyv na pohodu a optimalizovať vašu neustále sa rozvíjajúcu budovu. Toto je ideálne riešenie pre kancelárie, sklady, schodiská a parkovacie garáže. K dispozícii na vybraných európskych trhoch v roku 2020.

Zistite, prečo je ActiveAhead® dokonalým riešením bezdrôtového osvetlenia!

Skutočne inteligentné bezdrôtové riadenie osvetlenia

ACTIVEAHEAD

Samoučenie so zvýšeným komfortom

Bezdrôtové sieťové uzly ACTIVEAHEAD® používajú inteligentný algoritmus na zistenie toho, ako sa využíva priestor. Svietidlá zhromažďujú údaje zo svojich vlastných snímačov, ako aj z ďalších svietidiel, ktoré ich obklopujú. Reagujú tiež na množstvo prirodzeného svetla v priestore. Vďaka svojej inteligencii zostáva úroveň osvetlenia pre používateľa optimálna a neustále sa prispôsobuje možným zmenám.

Energeticky účinné budovy

V porovnaní so spínaným svietidlom založeným na LED technológii ACTIVEAHEAD® posúva pohodlie na úplne novú úroveň a ponúka značné úspory energie. Okrem prediktívneho zvyšovania osvetlenia uzly stlmujú svetlá inteligentným spôsobom v závislosti od využitia priestoru, čo pomáha šetriť energiu.

Jednoduchá a rýchla inštalácia

Inštalácia svietidiel vybavených technológiou ACTIVEAHEAD® je veľmi jednoduchá. Stačí len namontovať svietidlá do ich zamýšľanej polohy a zapnúť napájanie. Nie je potrebné žiadne ovládacie vedenie, programovanie ani konfigurácia. Pomocou mobilnej aplikácie ACTIVEAHEAD® je možné voliteľné prispôsobenie a zoskupenie. Neustále učenie znamená, že systém nastavuje osvetlenie automaticky bez potreby akejkoľvek manuálnej konfigurácie.

Riešenie do budúcnosti s cloudovou konektivitou

Znížte prevádzkové náklady budovy a zvýšte pokoj v duši vďaka pokročilej analýze údajov. Zvýšte bezpečnosť a pohodu pohybujúcich sa osôb pomocou logiky inteligentného osvetlenia. ACTIVEAHEAD® je navrhnutý pre budúcnosť založenú na dátach. Umožňuje služby, ktoré zlepšia výkon a zabezpečia pohodlie priestorov pri nepretržitom monitorovaní a údržbe.