Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

A1131STAS-M

New product

A1131STAS-M

0,01€

Účel použitia:

Svietidlá sú určené pre osvetlenie interiérových priestorov s pevnými stropmi s relatívne malou výškou miestnosti. Sú vhodné na osvetľovanie chodieb špecifických bankových priestorov, predajní, vestibulov a pod. Svetelnými zdrojmi sú kompaktné žiarivky 9 až 26W.

Technický popis:

Svietidlo je konštrukčne riešené pre montáž na pevný strop. Teleso svietidla je vyrobené z oceľového pozinkovaného plechu. Vzhľadový dosadací prstenec je vyrobený z oceľ.plechu, povrchovo upravený bielou farbou. Do vonkajšej časti prstenca je vsadený reflektor i ochranné sklo. Svetelnočinná časť reflektor je vyrobený z vysokolešteného Al plechu 99,8%. Predradné prístroje sú umiestnené na telese svietidla. Vzhľadová časť telesa je povrchovo upravená bielou farbou. Výška svietidla je 132 mm.

Technické parametre:

Napájacie napätie: 230V~

Predradník: indukčný/elektronický

Krytie: IP20

Trieda ochrany: I.

Hmotnosť: podľa tabuľky

Inštalácia a montáž:

Nosná pozinkovaná časť svietidla sa upevní na strop, zároveò sa nasadí vzhľadová čast' telesa. Zapojiť prívodné vodiče do svorkovnice 2,5 mm2, osadiť svetelné zdroje,, vsadiť reflektor prípadne i sklo a svietidlo je pripravené k prevádzke.

Počet zdrojov 1
Príkon 1 zdroja 13
Objímka G24d-1
Svetelný zdroj FLC
Kategória Stropné interiérové svietidlá
Produktový rad STAS MODUL
Krytie 20
Typ el. zapojenia / predradníka VVG
Svetelný zdroj LED Konvenčný