Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

A1357UNIQA-TW.LED.4

New product

A1357UNIQA-TW.LED.4

120,92€

Účel použitia:
Svietidlá sú určené pre osvetlenie interiérových priestorov, ako sú projekčné miestnosti, kancelárske priestory, reprezentatívne miestnosti, konferenčné miestnosti, recepčné a verejné priestory, obchodné domy, domy módy, špecifické priestory. Svietidlá sú riešené v stropnom prevedení.

Technický popis:
Svietidlo je konštrukčne riešené pre lineárne LED moduly. Teleso svietidla je vyrobené z oceľového plechu povrchovo upravené bielou farbou technológiou práškového nanášania. V telese sú umiestnené elektrické komponenty svietidla, LED modul, predradník a pripojovacia svorkovnica pre pripojenie vodičov s priemerom do 2,5mm. Svetelnočinnú časť tvorí hliníkový raster. Svietidlo svojimi rozmermi a jednoduchým tvarom vytvára dobrý estetický dojem.

Technické parametre:
Napájacie napätie: 230V, 50Hz
Predradník: elektronický
Krytie: IP 20
Trieda ochrany: I.


Inštalácia a montáž:
Pred montážov demontujeme hliníkový raster ktorý je upevnený pomocou pružín. Teleso svietidla upevníme na strop pomocou vrutov cez upevòovacie otvory. Pred upevnením privedieme cez vstupný otvor pripojovacie vodiče a zapojíme ich do pripojovacej svorkovnice. Raster nasadíme späť do pracovnej polohy. Svietidlo je pripravené na prevádzku.
KategóriaStropné interiérové svietidlá
Produktový radUNIQA LED
Krytie20
A1185
B97
C60
Hmotnosť (kg)2.4
Svetelný zdroj LEDN