Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

FPLSS.BI

New product

FPLSS.BI

7,69€

Účel použitia:

Príslušenstvo k svietidlám ANACONDA slúži na zavesenie svietidiel do priestoru, ako aj prichytenie kstropu, resp. na stenu a zároveò na spájanie svietidiel ANACONDA do rôznych grafických útvarov.

Technický popis:

Jednou z predností svietidiel typovej rady ANACONDA je ich bohaté príslušenstvo. Patria sem najmä plastové pre všetky typy: 68, 90,135 tvaru: I, L, T, X z čierneho, alebo bieleho samozhášavého mat. ABS Vo. Hliníkové sa dodávajú len pre radu 135 v tvaroch I, L, L-135stupòov, Y, T, X sú vyrobené z identických profilov ako samotné svietidlá. Pružná spojka harmonika FPLGS je dodávaná v bielej alebo čiernej farbe, jej prednosťou je možnosť spojiť svietidlá v ľubovoľnom uhíe, plastové koncovky, lankové závesy s ozdobnými ružicami, prívodné vodiče (rovné alebo špirálovo zatočené).

Okrem základných žiarivkových svietidiel sa v ponuke systému ANACONDA nachádzajú tiež bodové halogénové reflektory, iné doplnky.

Na požiadanie zákazníka je možné vmontovať do vybraných svietidiel aj špeciálne elektronické prvky pre núdzové osvetlenie (elektronické predradníky, núdzové zdroje).

Pri spájaní viacerých svietidiel rady ANACONDA do zložitejších obrazcov je niekedy potrebné použiť na doplnenie línie aj prázdny profil (modul), ktorý sa dodáva na samostatnú objednávku delený v požadovaných dĺžkach, maximály rozmer je 5400 mm.

Difúzory z metakrylátu (PMMA) .

Lamelové kryty z polykarbomátu (PC). 2 ks pre moduly 18W, 4 ks pre moduly 36W, 5 ks pre moduly 58W. (na požiadanie je možné dodať aj povrchovo upravené vákuovým naparovaním vrstvy hliníka, čo im dodáva vysoký lesk a odraznosť )

MECHANICKÉ ZÁVESY

FPLSP - je dvojica držiakov pomocou ktorých sa moduly inštalujú priamo na strop. Sú vyrobené z tvrdenej ocele.

FPLSS - dvojica závesov bez prívodného vodiča FPLCA - dvojica závesov s jedným rovným prívodným káblom 3x0,75mm2

FPLSE - dvojica závesov s jedným točeným prívodným káblom 3x0,75mm 2

FPLSPAR - je dvojica držiakov, pomocou ktorej je možné svietidlá ANACONDA namontovať na bočnú stenu napríklad nad pracovný stôl a podobne.

KategóriaSvetelné systémy
Produktový radANACONDA 68, 135
A1500
Hmotnosť (kg)0.18
Svetelný zdroj LEDN