Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

A1507ZEBRA.SIGN

New product

A1507ZEBRA.SIGN

430,00€

Účel použitia:
Svietidlo zebra zabezpečuje vyššiu bezpečnost chodcov na prechodoch. Vïaka zvýšenej viditeľnosti nieje osvetlený len chodec ale aj samotný priechod. Toto osvetlenie zabezpečuje led modul osadený v spodnej časti svietidla. Vïaka asymetrickej krivky vyžarovania neoslòuje vodičov pri jazde. Podsvietená dopravná značka IP6 napomáha vodičovi skôr reagovať na blížiaci sa prechod. Rozmery podsvieteného piktogamu sú 500x500mm.

Technický popis:
Teleso svietidla je vyrobené z oceľových plechov, ktoré sú povrchovo upravené exteriérovou práškovou farbou RAL 9005 a rámik RAL 3001. Svietidlo ma krytie IP65. Upevòuje sa na stenu alebo na strop pomocou konzoly. V telesa svietidla je umiestnený IP predradník pre napájanie LED modulu. Variabilné použitie LED modulov podľa optiky a krivky svietivosti umožòuje použitie svietidla na osvetlenie rôznych priestorov.

Odporúča sa využívať najmä na priechodoch:
•rizikových, často nehodových,
•so slabým osvetlením,
•bez svetelnej signalizácie,
•frekventovaných s rušnou premávkou chodcov a dopravných prostriedkov,
•v centre a v blízkosti nákupných zón,
•s vyšším pohybom detí v blízkosti škôl a obytných zón.
Technické parametre:
Napájacie napätie: 230V, 50Hz
Predradník: elektronický
Krytie: IP 54
Trieda ochrany: I.


Inštalácia a montáž:
Svietidlo sa inštaluje pomocou konzoly na výložníkový stožiar s priemerom 60 alebo 76 mm. Konzola svietidla je navrhnutá tak aby pomocou uholníka bolo vždy svietidlo nainštalované vodorovne.
Počet zdrojov1
Príkon 1 zdroja50
Svetelný zdrojLED SMD
KategóriaUlièné svietidlá
Produktový radZEBRA SIGN
Krytie54
Typ el. zapojenia / predradníkaEVG
A750
B500
C120
Svetelný zdroj LEDLED