Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

A2507JUNO/D90.4

New product

A2507JUNO/D90.4

224,96€

Účel použitia:
Svietidlo JUNO je určené pre osvetlenie priemyselných, verejných a športových priestorov. Vïaka použitiu LED modulov efektívne nahrádza v súčasnosti používané osvetľovacie sústavy. Vïaka týmto zdrojom je možne dosahovať výrazné úspory elektrickej energie už pri použití nestmievateľných predradníkov.

Technický popis:
Teleso svietidla je vyrobené z oceľových plechov, ktoré sú povrchovo upravené exteriérovou práškovou farbou RAL 9005 a rámik RAL 3001. Svietidlo ma krytie IP65. Upevòuje sa na stenu alebo na strop pomocou konzoly. V telesa svietidla je umiestnený IP predradník pre napájanie LED modulu. Variabilné použitie LED modulov podľa optiky a krivky svietivosti umožòuje použitie svietidla na osvetlenie rôznych priestorov.

Technické parametre:
Napájacie napätie: 230V, 50Hz
Predradník: LED driver
Krytie: IP 65
Trieda ochrany: I.


Inštalácia a montáž:
Svietidlo sa pripevní pomocou konzoly na stenu alebo strop a pomocou dvoch skrutiek sa nastaví na požadovaný uhol. Na zapojenie do elektrickej siete je zo svietidla vyvedený pripojovací kábel.
Počet zdrojov2
Príkon 1 zdroja50
Svetelný zdrojLED SMD
KategóriaSvetlomety
Produktový radJUNO LED
Krytie65
Typ el. zapojenia / predradníkaEVG
A360
B340
C130
Hmotnosť (kg)6.2
Svetelný zdroj LEDLED

1 other product in the same category: