Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

A3507LINDA/D90.4

New product

A3507LINDA/D90.4

0,01€

Účel použitia:
Svietidlo LINDA je určené pre osvetlenie priemyselných hál, skladov,výrobných prevádzok. Vïaka použitiu LED modulov efektívne nahrádza vsúčasnosti používané osvetľovacie sústavy. Vïaka týmto zdrojom jemožne dosahovať výrazné úspory elektrickej energie už pri použitínestmievateľných predradníkov.

Technický popis:
Teleso svietidla je vyrobené z oceľových plechov, ktoré sú povrchovoupravené exteriérovou práškovou farbou RAL 9005 a rámik RAL 3001.Svietidlo má krytie IP65. Upevòuje sa na stenu alebo na strop pomocoukonzoly. V telesa svietidla je umiestnený IP predradník pre napájanie LEDmodulu. Variabilné použitie LED modulov podľa optiky a krivky svietivostiumožòuje použitie svietidla na osvetlenie rôznych priestorov.

Technické parametre:
Napájacie napätie: 230V, 50Hz
Predradník: LED driver,
Krytie: IP 65
Trieda ochrany: I.

Inštalácia a montáž:
Svietidlo je možné zavesiť za pomoci karabín na retiazkový záves. Alebopomocou príslušnej konzoly na stenu alebo strop. Pri využití upevòovacíchkonzol je možné nastavovať požadovaný uhol. Na zapojenie do elektrickejsiete je zo svietidla vyvedený pripojovací kábel.
Počet zdrojov3
Príkon 1 zdroja50
Svetelný zdrojLED SMD
KategóriaSvietidlá pre priemysel
Produktový radLINDA
Krytie65
Typ el. zapojenia / predradníkaEVG
A900
B95
C125
Hmotnosť (kg)6.2
Svetelný zdroj LEDLED

2 other product in the same category: