Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

I11006RONDO.HB06/120

New product

I11006RONDO.HB06/120

130,32€

Účel použitia:
LED svietidlo RONDO je určené pre energeticky úsporné osvetľovanie priemyselných hál, komerčných budov a skladov, a do takých priestorovkde je dlhá životnosť svetelných zdrojov dôležitá Z hľadiska svetelno technických vlastností je to rotačne symetrické svietidlo so strednou krivkou svietivosti. Krytie svietidla je vysoké, čím je predurčené i do prostredí prašných a vlhkých.

Technický popis:
Teleso svietidla je vyrobené z hliníka. Striekané práškovou farbou. RAL9005. Vo vrchnej oddelenej časti je umiestnený predradníkový prístroj apripojovací kábel. Svetelnočinná časť je krytá tvrdeným sklom. Svietidlomôže byť vybavené aj tieniacimi reflektormi z hladkého AL s vyžarovacímuhlom 60° alebo 90°, ktoré sú prichytené k hlavici svietidla 3 skrutkami.

Technické parametre:
Napájacie napätie: 230V, 50Hz
Predradník: LED driver, 1-10V DIMM driver
Krytie: IP 65
Trieda ochrany: I.


Inštalácia a montáž:
Svietidlo je možné zavesiť pomocou skrutky s okom alebo môže byťupevnené pomocou konzoly .Po vybalení telesa svietidla je možné nasadiťna teleso tienidlo. Spojovacie skrutky spájajúce teleso s tienidlom súposadené v telese spolu. Teleso svietidla nie je potrebné pred montážouotvárať.
Počet zdrojov1
Príkon 1 zdroja100
Svetelný zdrojLED SMD
KategóriaSvietidlá pre priemysel
Produktový radRONDO 160Lm/W
Krytie65
Typ el. zapojenia / predradníkaEVG DIMM
A280
B228
Hmotnosť (kg)1.8
Svetelný zdroj LEDLED

2 other product in the same category: