Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

I1317AM771.LED1.PC.TA50

New product

I1317AM771.LED1.PC.TA50

83,27€

Účel použitia:
LED svietidlo určené na osvetlenie priestorov so zvýšenou okolitou teplotou, ako výrobné haly, dielne, poľnohospodárske prevádzky, skladovacie priestory. Svietidlá odolávajú prachu, vlhku, striekajúcej vode a majú zvýšenú odolnosť proti rázu. Pri inštalácii v agresívnom prostredí je nutné prihliadnuť k exhaláciam ovzdušia, ktoré znižujú použiteľnosť umelých hmôt.

Technický popis:
Teleso svietidla je vyrobené z polyesteru spevneného skle- nenými vláknami, odolné voči korózi a nečistotám. Základová doska svietidla je vyrobená z oceľového plechu povrchovo upravená práškovou bielou farbou. Na základovej doske svietidla sú umiestnené predradné prístroje, LED moduly a pripojovacia svorkovnica pre pripojenie vodičov do 2,5mm . Svetelnočinný satinovaný kryt (difúzor) s vysokou účinnosťou, vyrobený technológiou vstrekovania polykarbonátu (PC). Teleso a kryt sú spojené sponami /klipsami/ z nerezovej ocele. Tesnenie je z vypeneného polyuretanu.

Technické parametre:
Napájacie napätie: 230V, 50Hz
Predradník: elektronický
Krytie: IP 65
Trieda ochrany: I.


Inštalácia a montáž:
Po vybalení svietidla je potrebné pripraviť svietidlo na montáž. Rozbaliť balíček s príslušenstvom, vložiť priechodky vodičov, osadiť teleso sponami, vložiť spojovacie elementy v miestach závesov, rozhodnúť sa pre stropné alebo závesné upevnenie svietidla, vsunúť prívodné vodiče do priechodiek v telese, na re?ektore a pripojiť vodiče do pripojovacej svorkovnice. Nasadiť re?ektor na plastové uzávery, nasadiť difúzor a svietidlo je pripravené k prevádzke.
Počet zdrojov1
Príkon 1 zdroja31
Svetelný zdrojLED SMD
KategóriaSvietidlá pre priemysel
Produktový radORIENT LED
Krytie65
Typ el. zapojenia / predradníkaEVG
A1577
B86
C95
Hmotnosť (kg)2.64
Svetelný zdroj LEDLED