Používaním stránok prevádzkovateľa www.ami.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Zavrieť

A4507BLESK.F-U4K/60

New product

A4507BLESK.F-U4K/60

222,50€

Účel použitia:
Reflektory BLESK.F-U sú určené pre osvetlenie verejných priestorov,športovísk, výškových budov, výrobných priestorov, skladov a parkovísk.Vïaka použitiu LED SMD modulov efektívne nahrádza v súčasnosti používanéosvetľovacie sústavy. Vïaka týmto zdrojom je možné dosahovať výraznéúspory elektrickej energie.

Technický popis:
Teleso - rám svietidla je vyrobené z oceľového plechu, ktorý je povrchovoupravený exteriérovou práškovou farbou RAL 9005. Možnosť upevnenia nastenu, strop pomocou konzoly. Na rám svietidla sú pripevnené IP LED modulya IP predradník pre napájanie LED modulov. EVG je aj vo variante DIMM aDALI, možno ich podľa požiadavky programovať. Variabilné použitie LEDmodulov podľa optiky umožòuje použitie svietidla na osvetlenie rôznychpriestorov.Neodmysliteľnou výhodou je možnosť naklápania LEDmodulov v troch osiach. (Horizontálne, vertikálne a rotačne okolo svojejosi. To zabezpečí rovnomernejšie osvetlenie.

Technické parametre:
Napájacie napätie: 230V, 50Hz
Predradník: LED driver
Krytie: IP 66
Trieda ochrany: I.

Inštalácia a montáž:
Svietidlo sa namontuje pomocou konzoly na stenu, strop. LED moduly sanastavia do požadovaného uhla a pevne zafixujú. Na zapojenie do elektrickejsiete je zo svietidla vyvedený pripojovací kábel.
Počet zdrojov4
Príkon 1 zdroja50
Svetelný zdrojLED
KategóriaSvetlomety
Produktový radBLESK.F-U
Krytie65
Typ el. zapojenia / predradníkaEVG
A370
B130
C340
Svetelný zdroj LEDLED

1 other product in the same category: